Kontakt

Poulsker Idrætforening
Poulskervej 14A
3730 Nexø
 
E-mail: info@pif.dk
 
 
 
 
:
CAPTCHA Image

Daglig leder i forening og hal: 

Jan Eggersten jan@pif.dk

Udviklingsgruppen på Snogebækhavn.
Mogens Jessen: mogens.jessen@privat.dk
Filip Jensen: filip@pif.dk
 
Haludviklingsgruppen Snogebæk.
Jan Eggertsen: jan@pif.dk
Mogens Jessen: mogens.jessen@privat.dk
Trine Mattebjerg: tnmattebjerg@hotmail.com

Kontakt til Medlemmerne i PIF(kontigent)
Janni Thomsen: janni.thomsen@icloud.com

Havnefestudvalget.
Regitze Persson: regitzepif@hotmail.com
Janni Thomsen: janni.thomsen@icloud.com

Udviklingsgruppe i PIF.
Pia Gad: piagad80@gmail.com
Janni Thomsen:janni.thomsen@icloud.com
Trine Mattebjerg:tnmattebjerg@hotmail.com

Havnefest sponser:
Jan Eggertsen: jan@pif.dk
Filip Jensen: filip@pif.dk
 
Sponser udvalg i PIF.
Pia Gad: piagad80@gmail.com
Jan Eggertsen: jan@pif.dk

Conventus.
Pia Gad: piagad80@gmail.com
Trine Mattebjerg: tnmattebjerg@hotmail.com

 

kontakt Bestyrelsen
 
 
Regnskab:
 
Mail: regnskab@pif.dk
 
Poulsker Idrætsforening | CVR: 76210128 | Poulskervej 14A, 3730 Nexø  | info@pif.dk