PIF Bestyrelse

Vi holder til her

Poulsker Hallen

Poulskervej 14 A
Snogebæk, 3730 Nexø


Telefon til hallen +45 30 25 40 02

PIF bestyrelse: info@pif.dk

 

Har du spørgsmål til en idrætsgren,

kontakt venligst via mail til de forskellige afdelinger her under.

 

Bade- sauna: Sauna@pif.dk

Strandløberne: motion@pif.dk

Gymnastik: gymnastik@pif.dk

Volley: volley@pif.dk

Badminton: badminton@pif.dk

Fodbold: fodbold@pif.dk

Bordtennis@pif.dk

Petanque: petanque@pif.dk

Gangture: Lissie mobil: 20 48 85 51

Nørklerne: bentewesth2@gmail.com

 

Videre til værktøjslinje