Kontakt

VI HOLDER TIL HER

Poulsker Idrætscenter

Poulskervej 14 A
Snogebæk, 3730 Nexø

Telefon til Poulsker Idrætsforening +45 30 25 40 02

Har du spørgsmål til en idrætsgren, kontakt venligst via mail til de forskellige afdelinger herunder.

Bade- sauna: Sauna@pif.dk

Strandløberne: motion@pif.dk

Gymnastik: gymnastik@pif.dk

Volley: volley@pif.dk

Badminton: badminton@pif.dk

Fodbold: fodbold@pif.dk

Bordtennis: Bordtennis@pif.dk

Petanque: petanque@pif.dk

Gangture: Lissie mobil: 20 48 85 51

Nørklerne: bentewesth2@gmail.com

 34 total views,  1 views today